Programnaptár
2019 október
HKSzeCsPSzoV
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Aktuális programok

November 20. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene

A Nap Földje

Mexikói est

Szerkesztő és műsorvezető: Eckhardt Gábor

https://jokaiannaszalon.hu/program/a-nap-foldje-vizizene/


November 22. péntek 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lui

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


November 23. szombat 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lui

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


November 26. kedd 09:00, Gödöllő, Nefelejcs Napközi

Liszti-hiszti

Interaktív előadás fiataloknak


November 26. kedd 10:30, Gödöllő, Madách Imre Szakközépiskola, Szakiskola, és Kollég

Liszti-hiszti

Interaktív előadás fiataloknak


November 27. szerda 14:00, Budapest, Farkas Ferenc Zeneiskola

Farkas Ferenc Fesztivál

Hangszeres Verseny

Zsűrielnök


November 29 - 30. péntek - szombat 09:30, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus


November 30. szombat 16:30, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Zenélő Családikó

Szerkesztő és műsorvezeteő: Eckhardt Gábor


December 03. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Csehmegék - azaz gazdag kínálat a cseh zenei műhelyekből


December 03. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Csehmegék - azaz gazdag kínálat a cseh zenei műhelyekből


December 04. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


December 05. csütörtök 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 4. koncert


December 10. kedd 18:00, Pécs, Művészetek Háza

Hangverseny a pécsi Liszt-társaság javára

Műsor:

Liszt: Asz-dúr, b-moll etűdök op.1

Liszt: Obermann völgye

Beethoven-Liszt: Gellert dalok

Liszt: h-moll ballada


December 14 - 19. szombat - csütörtök 10:00, Peking, Központi Konzervatórium

Mesterkurzus


Január 14. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior


Január 14. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior


Január 17. péntek 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet


Január 20. hétfő 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 5. koncert

Beavató előadás

RészletekRészletek

Liszt: Les preludes

Britten: Szerenád

Saint-Saens: III. „Orgona” szimfónia

Km: Szappanos Tibor, Tekula Endre, vez: Kovács János


Január 22. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


Január 26. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum III.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


Január 30 - 31. csütörtök - péntek 09:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus kínai diákok számára

Kurzusvezető tanár


Február 01 - 02. szombat - vasárnap 09:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Kína-EU Ifjúsági Liszt Zongoraverseny

Zsűrielnök


Február 02. vasárnap 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Beethoven - maraton

A Budapesti Fesztiválzenkar rendezvénye

A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem hallgatóinak hangversenye a Fesztiválszínházban

Szerkesztette: Eckhardt Gábor


Február 11. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior


Február 11. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior


Február 14. péntek 09:30, Veszprém, Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola

Szakmai nap - mesterkurzus

Kurzusvezető tanár


Február 18. kedd 09:30, Cegléd, Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Regionális Zongoraverseny

Zsűrielnök


Február 19. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


Február 20. csütörtök 17:30, Budapest, Tóth Aladár Zeneiskola

Bösendorfer koncertek

Foskolos Bettina és Fehré Norbert hangversenye

Házigazda: Eckhardt Gábor


Február 23. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum IV.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


Február 26. szerda 10:00, Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola

Kistérségi Bartók Béla Zongoraverseny

Zsűrizés és bemutató tanítás


Február 28. péntek 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet


Február 28. péntek 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 6. koncert


Március 04 - 07. szerda - szombat 10:00, Kaposvár, Szivárvány Kultúrpalota

Zene-varázslat Négykezes Zongoraverseny

Zsűrizés


Március 11. szerda 12:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Mesterkurzus


Március 12. csütörtök 18:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Liszt zongoraest


Március 13. péntek 10:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Felvételi meghallgatás


Március 13. péntek 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 7. koncert


Március 18. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


Március 20. péntek 10:00, Szombathely, Bartók Zeneiskola

Sistrum Zongoraverseny

Zsűrielnök


Március 22. vasárnap 11:00, Budapest, Zeneakadémia Solti terem

Lisztkukacok Akadémiája

Vadak


Március 22. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum V.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


Március 27 - 29. péntek - vasárnap 10:00, Szentendre, Vujucsics Tihamér Zeneiskola

X. Országos Verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára

Zsűrielnök


Március 31. kedd 09:30, Szekszárd, Liszt Ferenc Zeneiskola

Tolna Megyei Zongoraverseny

zsűrielnök


Április 03. péntek 09:30, Veszprém, Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola

Lantos Magda Zongoraverseny

Zsűrielnök


Április 19. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Eckhardt Gábor zongorahangversenye


Április 21. kedd 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 8. koncert

Beavató előadás

RészletekRészletek

Schoenberg: Megdicsőült éj

Brahms: IV. e-moll szimfónia

Vez: Stanislav Kochanovsky


Április 22. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


Április 24. péntek 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet


Április 29. szerda 09:30, Cegléd, Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Regionális Kamarazene Verseny

Zsűrielnök


Május 03. vasárnap 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Japán Bartók Zongoraverseny

Zsűrizés


Május 04. hétfő 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Mesterkurzus


Május 10. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum VI.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


Május 13. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene


Május 15. péntek 09:00, Budapest, Szabolcsi Bence Zeneiskola

Budapesti Zongoraegyüttesek Fesztiválja

Zsűrizés


Június 15 - 20. hétfő - szombat 08:00, Budapest, Ádám Jenő Zeneiskola

XXI. Vonós és zongora mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


Augusztus 21 - 26. péntek - szerda 08:00, Nagykanizsa, Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI

VI. Farkas Ferenc Zongoratábor és Mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


November 27 - 29. péntek - vasárnap 09:00, Budapest, Óbudai Társaskör

6. Nemzetközi Bartók Zongoraverseny Zeneiskolások részére

Zsűrielnök