Calendar
2018 December
MonTueWedThuFriSatSun
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Programs

February 18 - 20. Monday - Wednesday 09:00, Peking, Központi Konzervatórium

Mesterkurzus és zsűrizésMesterkurzus és zsűrizés


February 22 - 23. Friday - Saturday 09:00, Peking, Központi Konzervatórium

Mesterkurzus és zsűrizés


February 28 - March 02. Thursday - Saturday 10:00, Eger, Eszterházy Károly Egyetem, Kápolna Terem

ZeneVarázslat - Négykezes Zongoraverseny

Zsűrizés


February 28. Thursday 19:00, Eger, Eszterházy Károly Egyetem, Kápolna Terem

Mitől zong az ora?

Interaktív előadás


March 05. Tuesday 10:00, Szekszárd, Liszt Ferenc Zeneiskola

Az együttmuzsikálás öröme

Workshop és interaktív foglalkozás


March 06. Wednesday 10:00, Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola

Kistérségi Bartók Béla Zongoraverseny

Zsűrizés és bemutató tanítás


March 09. Saturday 18:00, Szombathely, Bartók Terem

Hangverseny Németh Csabáné emlékére


March 10. Sunday 11:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Zenélő Családikó

Mitől zong az ora?

Interaktív előadás 


March 13. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

VIZIZENE

Mindentudás Zeneszalonja a Vizivárosban

Eckhardt Gábor rendhagyó zenetörténeti előadás sorozata "zenekíváncsiaknak"

 


March 14. Thursday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

- az Óbudai Danubia Zenekar bérleti sorozata

Beavató előadás


March 19. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Star Bars - avagy "galaktikus" zenetörténeti utazás a harmonikával

Közreműködik: Demeniv Mihály harmonikaművész és tanítványai


March 19. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Star Bars - avagy "galaktikus" zenetörténeti utazás a harmonikával

Közreműködik: Demeniv Mihály harmonikaművész és tanítványai


March 19. Tuesday 17:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus


March 20. Wednesday 08:30, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus


March 22. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Salon de Musique - Casanova

Óbudai Danubia Zenekar sorozata

Házigazda: Eckhardt Gábor


March 23. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Salon de Musique - Casanova

Óbudai Danubia Zenekar sorozata

Házigazda: Eckhardt Gábor


March 24. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

GRADUS AD PUBLICUM 


March 25. Monday 19:00, Székesfehérvár, Vörösmarty Színház

Salon de Musique - Casanova

Óbudai Danubia Zenekar sorozata

Házigazda: Eckhardt Gábor


March 28. Thursday 09:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Mesterkurzus


March 29. Friday 09:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Mesterkurzus


March 30. Saturday 09:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Felvételi meghallgatás


April 01. Monday 11:00, Budapest, Művészetek Palotája

ISKOLÁSKONCERT
Így zenélünk mi! – A „rendkívüliek”
Közreműködnek: a Zeneakadémia Rendkívüli Tehetségek Előkészítő Tagozatának növendékei
Műsorvezető: Eckhardt Gábor


April 02. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

A Jenki visszatér - avagy az amerikai zene hódítása

Szerkesztő és műsorvezető: Eckhardt Gábor


April 02. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

A Jenki visszatér - avagy az amerikai zene hódítása

Szerkesztő és műsorvezető: Eckhardt Gábor


April 05. Friday 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikáló Klébzelet


April 05. Friday 14:00, Devecser, Művelődési Ház

Művészeti Verseny

Zsűrizés


April 06. Saturday 10:30, Budakeszi, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium

Cérnahang

Gála hangverseny Budakeszin


April 07. Sunday 11:00, Budapest, Kleblesberg Kultúrkúria

Zenélő Családikó

Mitől zong az ora? - avagy a hangszerről másképpen

A műsort vezeti és zongorán közreműködik: Eckhardt Gábor


April 10. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

VIZIZENE

Mindentudás Zeneszalonja a Vizivárosban

Eckhardt Gábor rendhagyó zenetörténeti előadás sorozata "zenekíváncsiaknak"

 


April 11. Thursday 10:00, Budapest, Katolikus Pedagógiai Intézet

Szakmai Nap

Előadás a tehetséggondozásról


April 14. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

GRADUS AD PUBLICUM 

Az Imporovizátor

Balázs Elemér György (zongora)

közreműködik: Devich Benedek (nagybőgő)

Szerkesztő és műsorvezető: Eckhardt Gábor


April 16. Tuesday 09:30, Cegléd, Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Regionális Kamarazene Verseny

Zsűrielnök


April 18. Thursday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

- az Óbudai Danubia Zenekar bérleti sorozata

Beavató előadás


April 26. Friday 09:45, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus


April 27. Saturday 08:30, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus


May 10. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Salon de Musique - Georges Sand

Óbudai Danubia Zenekar sorozata

Házigazda: Eckhardt Gábor


May 11. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Salon de Musique - Georges Sand

Óbudai Danubia Zenekar sorozata

Házigazda: Eckhardt Gábor


May 15. Wednesday 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

VIZIZENE

Mindentudás Zeneszalonja a Vizivárosban

Eckhardt Gábor rendhagyó zenetörténeti előadás sorozata "zenekíváncsiaknak"

 


May 19. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

GRADUS AD PUBLICUM 


May 28. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Baljós árnyak - avagy színek és szenvedélyek a spanyol zenében

Közreműködnek a Zeneakadémia Mesterképzőjének hallgatói

Szerkesztő és műsorvezető: Eckhardt Gábor


May 28. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Hangulat Junior

Baljós árnyak - avagy színek és szenvedélyek a spanyol zenében

Közreműködnek a Zeneakadémia Mesterképzőjének hallgatói

Szerkesztő és műsorvezető: Eckhardt Gábor


July 08 - 12. Monday - Friday 10:00, Budapest, Zeneakadémia

Mesterkurzus tajvani zongorista hallgatók számára


August 21 - 26. Wednesday - Monday 09:00, Nagykanizsa, Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI

V. Farkas Ferenc Zongoratábor és Mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


September 22. Sunday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 1. koncert


September 27. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lei

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 1. koncert


September 28. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lei

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 1. koncert


October 15. Tuesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 2. koncert


October 25. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Noi

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 2. koncert


October 26. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Noi

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 2. koncert


November 13. Wednesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 3. koncert


November 22. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lui

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


November 23. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lui

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


December 05. Thursday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 4. koncert


February 07. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 1. koncert


February 08. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 1. koncert


February 28. Friday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 6. koncert


March 13. Friday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 7. koncert


March 27. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 2. koncert


March 28. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 2. koncert


April 21. Tuesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 8. koncert


May 15. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


May 16. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert