Calendar
2019 April
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Programs

June 18. Tuesday 18:30, Budapest, Ádám Jenő Zeneiskola

KabBACHlisztika - avagy egy utolsó mű rejtélye

Interaktív előadás


June 20. Thursday 18:30, Budapest, Ádám Jenő Zeneiskola

Figyelem! Fegyelem! - avagy a gyakorlásról, mint önmagunk tükréről

Workshop a kurzus hallgatóival


July 08 - 12. Monday - Friday 10:00, Budapest, Zeneakadémia

Mesterkurzus tajvani zongorista hallgatók számára


July 15 - 20. Monday - Saturday 09:00, Péterfalva, Ukrajna, Péterfalvi Református Líceum

ZeneKépzelet Művészeti Tábor

Kurzusvezető tanár


July 21 - 26. Sunday - Friday 09:00, Balassagyarmat, Rózsavölgyi Márk AMI

Zene határok nélkül - muzsikustábor

Kurzusvezető zongoratanár


July 26. Friday 16:00, Kapolcs, Evangélikus templom

Művészetek Völgye

Egy barokk szupersztár - Händel Mporté dióhéjban

Házigazda: Eckhardt Gábor

DetailsDetails

Műsor:

Almira – Overture

Agrippina – Vaghe perle

Rinaldo – Lascia, ch’io pianga

Alcina – Overture

Saul – Sinfonia

Messiah – Rejoice greatly

Solomon – Sába királynőjének érkezése

Theodora – O, thou bright sun

Jephtha – Farewell, ye limpid springs


August 21 - 26. Wednesday - Monday 09:00, Nagykanizsa, Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI

V. Farkas Ferenc Zongoratábor és Mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


September 22. Sunday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 1. koncert


September 27. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lei

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 1. koncert


September 28. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lei

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 1. koncert


October 08. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Mozart-kugli - azaz az osztrák zene ízei

Interaktív előadás


October 08. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Mozart-kugli - azaz az osztrák zene ízei

Interaktív előadás


October 13. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum I.

Dömötör Máté zongorahangversenye

Közreműködik: Szovák Kitti Mónika  - gordonka

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


October 15. Tuesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 2. koncert


October 25. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Noi

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 2. koncert


October 26. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Noi

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 2. koncert


November 13. Wednesday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 3. koncert


November 17. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum II.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


November 22. Friday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lui

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


November 23. Saturday 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Verdi - Lui

Az ODZ zeneszerző portré sorozata 3. koncert


December 03. Tuesday 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Csehmegék - azaz gazdag kínálat a cseh zenei műhelyekből


December 03. Tuesday 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Csehmegék - azaz gazdag kínálat a cseh zenei műhelyekből


December 05. Thursday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019. ősz | 4. koncert


January 26. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum III.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


February 24. Monday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum IV.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


February 28. Friday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 6. koncert


March 13. Friday 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 7. koncert


March 24. Tuesday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum V.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


March 27 - 29. Friday - Sunday 10:00, Szentendre, Vujucsics Tihamér Zeneiskola

X. Országos Verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára

Zsűrielnök


April 19. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Eckhardt Gábor zongorahangversenye


May 10. Sunday 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum VI.

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor