Programnaptár
2020 május
HKSzeCsPSzoV
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktuális programok

Április 07. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 2. - A költő


Április 07. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 2. - A költő


Április 08. szerda 10:00, Gyöngyös, Pátzay János Katolikus Zeniskola

Heves megyei Zongoraverseny

Zsűrizés


Április 17. péntek 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet

Vetélkedő


Április 19. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum VI.

Puskás Máté (zongora) és Eszenyi Zsombor Dániel (klarinét) hangversenye


Április 21. kedd 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 8. koncert

Beavató előadás

RészletekRészletek

Schoenberg: Megdicsőült éj

Brahms: IV. e-moll szimfónia

Vez: Stanislav Kochanovsky


Április 22. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene

Beethoven, a szimfanatikus - A Kilencedik


Április 23 - 25. csütörtök - szombat 10:00, Keszthely, Balaton Színház

Helikon Verseny

Zsűritag


Május 10. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Ne csak Beethovent!

Eckhardt Gábor zongorahangversenye

 

Műsor:

J. S. Bach: Invenciók (válogatás)

L. van Beethoven: c-moll (Pathétique) szonáta op.13

J. Brahms: 4 ballada op.10

J. Brahms: 4 zongoradarab op.119


Május 13. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene

Tehetségmustra


Május 15. péntek 09:00, Budapest, Szabolcsi Bence Zeneiskola

Budapesti Zongoraegyüttesek Fesztiválja

Zsűrizés


Május 19. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 3. - A remete


Május 19. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 3. - A remete


Május 27. szerda 14:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Zongora MA diplomakoncertek

Bizottsági tagság


Június 16 - 21. kedd - vasárnap 08:00, Budapest, Ádám Jenő Zeneiskola

XXI. Vonós és zongora mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


Július 20 - 30. hétfő - csütörtök 09:00, Balassagyarmat, Rózsavölgyi Márk AMI

Zene határok nélkül - muzsikustábor

Kurzusvezető zongoratanár


Augusztus 16. vasárnap 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Japán Bartók Zongoraverseny

Zsűrizés


Augusztus 17. hétfő 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Mesterkurzus


Augusztus 21 - 26. péntek - szerda 08:00, Nagykanizsa, Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI

VI. Farkas Ferenc Zongoratábor és Mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


Szeptember 23. szerda 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2020. ősz | 1. koncert

Beavató előadás


Szeptember 25. péntek 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikáló Klébzelet


Október 02. péntek 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 1.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


Október 03. szombat 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 1.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


Október 26. hétfő 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2020. ősz | 2. koncert

Beavató előadás


November 06. péntek 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 2.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


November 07. szombat 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 2.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


November 20. péntek 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2020. ősz | 3. koncert

Beavató előadás


November 27 - 29. péntek - vasárnap 09:00, Budapest, Óbudai Társaskör

6. Nemzetközi Bartók Zongoraverseny Zeneiskolások részére

Zsűrielnök


December 02. szerda 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Eörtvös Alapítvány és az ODZ közös hangversenye

Beavató előadás

RészletekRészletek

Stravinsky: Dumbarton Oaks

Varese: Octandre

Mikel Urquiza: új ütős concerto

Grisey: Partiels

Ravel: La Valse


December 04. péntek 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 3.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


December 05. szombat 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 3.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


December 12. szombat 16:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Zenélő Családikó


December 13. vasárnap 15:00, Budapest, Zeneakadémia Solti terem

RészletekRészletek

Csajkovszkij: Az évszakok, op. 37a – Szeptember
Paganini: 9. (E-dúr) caprice („Vadászat”)
ifj. Johann Strauss: Cigánybáró – Zsupán áriája
Schumann: Erdei jelenetek, op. 82 – Vadász a lesen
Papp Lajos:
Vinter: A vadász holdja
Bartók: Kilenc kis zongoradarab, BB 90 – Marcia delle bestie (Vadállatok indulója)
Mancini: Rózsaszín párduc
Pécsi József: Esti mese
Copland: A macska és az egér


Január 09. szombat 16:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Zenélő Családikó


Január 22. péntek 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2021. tavasz | 1. koncert

Beavató előadás


Február 07. vasárnap 16:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Zenélő Családikó


Március 17. szerda 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2021. tavasz | 2. koncert

Beavató előadás


Március 20. szombat 16:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Zenélő Családikó


Április 09 - 11. péntek - vasárnap 10:00, Balassagyarmat, Rózsavölgyi Márk AMI

XII. Országos Négykezes és Kétzongorás Verseny

A zsűri elnöke: Eckhardt Gábor


Április 14. szerda 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2021. tavasz | 3. koncert

Beavató előadás


Április 17. szombat 16:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Zenélő Családikó


Május 22. szombat 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2021. tavasz | 4. koncert

Beavató előadás