Programnaptár
2020 január
HKSzeCsPSzoV
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Aktuális programok

Január 26. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum III.

Wijnands Emma - hegedű, Wijnands Margit - gordonka és Wijnands Paula - gitár és zongora hangversenye

Közreműködik: Fekete Zsófia - zongora

 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor

RészletekRészletek

https://www.marczi.hu/Content/viewEvents/34/41091


Január 30 - 31. csütörtök - péntek 09:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Mesterkurzus kínai diákok számára

Kurzusvezető tanár


Január 31 - február 02. péntek - vasárnap 13:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Kína-EU Ifjúsági Liszt Zongoraverseny

Zsűrielnök


Február 02. vasárnap 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Beethoven - maraton

A Budapesti Fesztiválzenkar rendezvénye

A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem hallgatóinak hangversenye a Fesztiválszínházban

Szerkesztette: Eckhardt Gábor


Február 11. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Megérzed-e? - avagy mitől klasszikus, mitől romantikus?


Február 11. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Megérzed-e? - avagy mitől klasszikus, mitől romantikus?


Február 14. péntek 09:30, Veszprém, Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola

Szakmai nap - mesterkurzus

Kurzusvezető tanár


Február 18. kedd 09:30, Cegléd, Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Regionális Zongoraverseny

Zsűrielnök


Február 19. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene

Beethoven, a szimfanatikus - A Hetedik


Február 20. csütörtök 17:30, Budapest, Tóth Aladár Zeneiskola

Bösendorfer koncertek

Foskolos Bettina és Fehér Norbert hangversenye

Házigazda: Eckhardt Gábor


Február 23. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum IV.

Minya Flóra zongorahangversenye
Közreműködik: Paulik Lídia - hegedű, Zheng Yuan Qi - gordonka 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor

RészletekRészletek

https://marczi.hu/Content/viewEvents/34/41093


Február 26. szerda 10:00, Eger, Farkas Ferenc Zeneiskola

Kistérségi Bartók Béla Zongoraverseny

Zsűrizés és bemutató tanítás


Február 28. péntek 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet


Február 28. péntek 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 6. koncert


Március 05 - 07. csütörtök - szombat 10:00, Kaposvár, Szivárvány Kultúrpalota

Zene-varázslat Négykezes Zongoraverseny

Zsűrizés


Március 11. szerda 12:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Mesterkurzus


Március 12. csütörtök 18:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Liszt zongoraest


Március 13. péntek 10:00, Shanghai/Kína, Conservatory of Music

Felvételi meghallgatás


Március 17. kedd 10:00, Beregszász, Művészeti Iskola

Mesterkurzus


Március 17. kedd 16:00, Beregszász, II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola

Liszti-hiszti


Március 18. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene

Beethoven, a szimfanatikus - A Harmadik


Március 20. péntek 10:00, Szombathely, Bartók Zeneiskola

Sistrum Zongoraverseny

Zsűrielnök


Március 22. vasárnap 11:00, Budapest, Zeneakadémia Solti terem

Lisztkukacok Akadémiája

Vadak


Március 22. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum V.

A középpontban Hargitai Imre tanár úr 

Szerkesztő, házigazda: Eckhardt Gábor


Március 24. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 1. - A lázadó


Március 24. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 1. - A lázadó


Március 25. szerda 18:00, Budapest, Országos Széchenyi Könyvtár

Az OSZK Kórusának tavaszi hangversenye

Közreműködik: Eckhardt Gábor


Március 27 - 29. péntek - vasárnap 10:00, Szentendre, Vujucsics Tihamér Zeneiskola

X. Országos Verseny a továbbképző évfolyamokra járó tanulók számára

Zsűrielnök


Március 31. kedd 09:30, Szekszárd, Liszt Ferenc Zeneiskola

Tolna Megyei Zongoraverseny

zsűrielnök


Április 03. péntek 09:30, Veszprém, Csermák Antal Alapfokú Művészeti Iskola

Lantos Magda Zongoraverseny

Zsűrielnök


Április 07. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 2. - A költő


Április 07. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 2. - A költő


Április 08. szerda 10:00, Gyöngyös, Pátzay János Katolikus Zeniskola

Heves megyei Zongoraverseny

Zsűrizés


Április 19. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Gradus ad Publicum VI.

Puskás Máté (zongora) és Eszenyi Zsombor Dániel (klarinét) hangversenye


Április 21. kedd 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2019-20 | 8. koncert

Beavató előadás

RészletekRészletek

Schoenberg: Megdicsőült éj

Brahms: IV. e-moll szimfónia

Vez: Stanislav Kochanovsky


Április 22. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene

Beethoven, a szimfanatikus - A Kilencedik


Április 24. péntek 10:00, Budapest, Klebelsberg Kultúrkúria

Muzsikus Klébzelet


Április 29. szerda 09:30, Cegléd, Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola

Regionális Kamarazene Verseny

Zsűrielnök


Május 03. vasárnap 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Japán Bartók Zongoraverseny

Zsűrizés


Május 04. hétfő 09:00, Tokió/Japán, Egyetem

Mesterkurzus


Május 10. vasárnap 19:00, Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ

Ne csak Beethovent!

Eckhardt Gábor zongorahangversenye

 

Műsor:

J. S. Bach: Invenciók (válogatás)

L. van Beethoven: c-moll (Pathétique) szonáta op.13

J. Brahms: 4 ballada op.10

J. Brahms: 4 zongoradarab op.119


Május 13. szerda 18:30, Budapest, Jókai Anna Szalon

Vizizene

Tehetségmustra


Május 15. péntek 09:00, Budapest, Szabolcsi Bence Zeneiskola

Budapesti Zongoraegyüttesek Fesztiválja

Zsűrizés


Május 19. kedd 10:00, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 3. - A remete


Május 19. kedd 11:30, Budapest, Művészetek Palotája

Hangulat Junior

Beethoven 3. - A remete


Május 27. szerda 14:00, Debrecen, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

Zongora MA diplomakoncertek

Bizotsági tagság


Június 15 - 20. hétfő - szombat 08:00, Budapest, Ádám Jenő Zeneiskola

XXI. Vonós és zongora mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


Augusztus 21 - 26. péntek - szerda 08:00, Nagykanizsa, Farkas Ferenc Zene- és Aranymetszés AMI

VI. Farkas Ferenc Zongoratábor és Mesterkurzus

Kurzusvezető zongoratanár


Szeptember 23. szerda 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2020. ősz | 1. koncert

Beavató előadás


Október 02. péntek 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 1.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


Október 03. szombat 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 1.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


Október 26. hétfő 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2020. ősz | 2. koncert

Beavató előadás


November 06. péntek 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 2.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


November 07. szombat 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 2.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


November 20. péntek 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2020. ősz | 3. koncert

Beavató előadás


November 27 - 29. péntek - vasárnap 09:00, Budapest, Óbudai Társaskör

6. Nemzetközi Bartók Zongoraverseny Zeneiskolások részére

Zsűrielnök


December 04. péntek 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 3.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


December 05. szombat 19:00, Budapest, Budapest Music Center

Csajkovszkij 3.

Az ODZ bérletsorozata 

Házigazda: Eckhardt Gábor


Január 22. péntek 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2021. tavasz | 1. koncert

Beavató előadás


Március 17. szerda 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2021. tavasz | 2. koncert

Beavató előadás


Április 09 - 11. péntek - vasárnap 10:00, Balassagyarmat, Rózsavölgyi Márk AMI

XII. Országos Négykezes és Kétzongorás Verseny

A zsűri elnöke: Eckhardt Gábor


Április 14. szerda 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2021. tavasz | 3. koncert

Beavató előadás


Május 22. szombat 17:45, Budapest, Zeneakadémia Nagyterem

Az ODZ bérletsorozata a Zeneakadémián | 2021. tavasz | 4. koncert

Beavató előadás